Constante werving

Bij Techvisie zijn wij constant actief met het werven van ervaren en gemotiveerd personeel. Omdat wij weten dat goed Nederlands personeel schaars is, werken wij ook met Duitse en Poolse vaklieden.


 

Personeel aanvragen

Als u gemotiveerde vakmensen nodig hebt kunnen wij u van dienst zijn. Ook op zeer korte termijn kunnen wij u helpen aan gekwalificeerd personeel. Als u direct een aanvraag wilt doen kunt u contact opnemen met de vestiging bij u in de buurt. Vervolgens gaan wij direct aan de slag om een geschikte kandidaat te vinden.

Elektromonteur data, woningbouw en utiliteit

Branche elektrotechniek
Werkervaring ruim 3 jaar in Nederland
Omschrijving
Naam:  Roland
Geb. datum:
Sofinummer:
VCA: Ja
   
Opleiding:  
1969-1976: TU (vakhoge school) Niederrhein in Krefeld
1965-1969: HBO in Moers
1961-1964: MBO in Krefeld
1953-1953: LTS in Moers
   
Werkervaring:  
2006-heden: Werkzaam als elektromonteur in Nederland via Techvisie bij diverse klanten oa. Kemken, Croon en Paul van Vilsteren
1985-2006: Zelfstandig ondernemer. telecommunicatie/elektromonteur
1977-1985: Werkzaam als telecommunicatie / elektromonteur bij diverse bedrijven in Duitsland
   

 

Overig:

 

Roland is een zeer ervaren elektromonteur en tevens in het bezit van een rijbewijs en VCA certificaat. Hij heeft ruime ervaring met utiliteit en heeft onder andere op een langdurig project gewerkt waarbij de elektra van het zieke3nhuis te Deventer tot de hoofdwerkzaamheden behoorde. Roland spreekt en verstaat de Nederlandse taal redelijk.

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   


Ga terug
Built by i-design - Sitemap - Disclaimer